Rozë

Moment i sikletshëm në skenë, Dua Lipa rrëzohet teksa performonte në Milano

Dua Lipa

Me një ngjyrë rozë të stilit të Madonna-s në “Time gos” , Dua Lipa ka filluar spektakli e rrethuar nga një ekip kërcimtarësh të talentuar, të cilët e shoqërojnë atë në koreografinë e Physical , singulli i dytë nga albumi që i jep emrin turneut dhe hap koncertin në Milano.

Ajo mahniti publikun me përformancën e saj gjatë kësaj natë, por jo çdo gjë i eci mirë.

Këngëtarja shqiptare është përballur me një incident teksa po performonte.

Dua po intepretonte hitin “Be the one” teksa rrëshkiti dhe u rrëzua në skenë.

https://streamable.com/fdvp5u

Njëri prej balerinëve e ndihmoi, ndërsa ajo vazhdoi performancën si një profesioniste e vërtetë, duke marrë edhe duartrokitjet dhe mbështetjen e publikut./SHQIP.com