Rozë

Ledri Vula dhe Mozzik publikojnë një pjesë nga kënga e tyre

Dy reperët kosovarë, Ledri Vula dhe Mozzik duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të rdhës.

Ata të dy kanë paralajmëruar në një mënyrë shumë interesantë këngën e re.

“Booming”, shkruhet sipër fotos, ku Ledri dhe Mozzik shihen të kenë veshur uniformën e zjarrfikësve.

Kujtojmë që Ledri, së fundmi ka publikuar disa këngë të albumit të tij, ku do të sjellë këngë edhe me artistë të tjerë.

/Shqip.com