Lajme

Kërqeli: Hapni fletoret dhe shkruani; LDK prej 2004 kurrë më si ka fituar zgjedhjet parlamentare

Ilir Kërçeli

Këshilltari i Kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Ilir Kërqeli ka ironizuar me Lidhjen Demokratike të Kosovës përmes një postimi në rrjetin social në Facebook.

“Hapni fletoret dhe shkruani; LDK prej 2004 kurrë më si ka fituar zgjedhjet parlamentare” ka shkruar Kërqeli në profilin e tij në Facebook.

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi.

Ky status vjen pasi që sot gjatë ditës shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi e ka ftuar Konjufcën të shkoj në LDK.

Po ashtu që nga dita e sotme në ulësen e deputetëve të LDK-së është ulur Doarsa Kica-Xhelili e cila aderoi në LDK, javën e kaluar./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022