Rozë

Kënga e Luiz Ejllit në Eurovision ‘shpërthen’ me rritje klikimesh 

Luizi Ejlli është një nga personazhet më të spikatura të momentit.

Ai ka arritur që pas hyrjes në Big Brother të marrë fansa të shumtë, kjo ka ndikur edhe në klikime.

Ai ka qenë përfaqësuesi i Shqipërisë në ‘Eurovision 2006’ me këngën “Zjarrë e ftohtë” – e cila është duke shënuar rritje enorme klikimesh që nga futja e Luizit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Kënga ka arritur 970 mijë klikime dhe është shumë afër milionëshit të parë tani.

/Shqip.com