Art Jetese

Horoskopi i Dashurisë

Shenjat me fat

Në përgjithësi, 2021 është një vit emocionues, por me disa momente delikate, të cilat do të zgjidhen në pjesën e dytë të vitit.

Planeti Venus do t’ju bëjë më sensual dhe tërheqës dhe do të nxjerrë në pah cilësitë tuaja fizike dhe shpirtërore.

Të lindurit nën shenjën e Dashit do të vlerësojnë gjithnjë e më shumë gëzimet e jetës martesore dhe, në kundërshtim me zakonet e tyre, do të ndiejnë keqardhje për njerëzit e pamartuar!

 Dhe deri në fund të vitit, shumë surpriza janë duke ju pritur.Do të arrini gjithçka që dëshironi.

Në Mars , ju tashmë do ta jetoni dashurinë ndryshe nga zakonisht , më saktësisht, si një ndjenjë e ngrohtë dhe e paqartë e lumturisë, edhe pse asgjë nuk do të ndryshojë nga jashtë.

Në rast se ndodhin mosmarrëveshje në marrëdhënie, sqarimet do të jenë aq paqësore sa nuk do të shkaktojnë ndonjë vuajtje.

Yjet po japin premtime të bukura: beqarët flasin më shpesh se zakonisht për martesën, dhe ata që janë të përfshirë në marrëdhënie do flirtojnë intensivisht

.Ju do të keni një marrëdhënie ndezëse me njerëz që i përkasin shenjës së Luanit ose Shigjetarit, por edhe me shenjat e ajrit Ujori ose Binjakët, me të cilët ai do të jetë në gjendje të mbajë një marrëdhënie, ku shenja e ajrit do të sjellë risinë, ndërsa Dashi do të sjellë çmenduri./SHQIP.com