Sport Ndërkombëtar

Georgina Rodriguez “ndez” rrjetin duke bërë “twerk” (VIDEO)

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka zbuluar së fundmi talentin e saj të fshehur për “twerk”. Prej disa ditësh ajo ka postuar vazhdimisht në llogarinë e saj personale në Instagram momente gjatë mësimit të lëvizjeve nga profesionistë të kësaj fushe kërcimi.

Modelja e famshme dhe nënë e tre fëmijëve, bëri të ditur se kishte filluar mësimet e “twerking” në videon e postuar duhet thënë se duket në super formë. E veshur sportive, ajo ka pushtuar Instagramin me kërcimin e saj deri diku provokues.

/Shqip.com