Lajme

Ferizaj: Sulmoi me thikë djalin e axhës, arrestohet

Ilustrim

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi ka sulmuar me thikën djalin e axhës.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur ditën e premte.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar me thikë djalin e axhës, viktimën mashkull kosovar. Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./SHQIP.com