Rozë

Bardhi s’i harron shokët, u dërgon dronin me porosi

Bardhi, ka surprizuar dy miqtë e tij brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’.

Ai ka nisur një dron, me një mesazh për Meritonin dhe Romeon, që së fundmi rregulluan miqësinë e tyre.

‘Bashkë’- shkruhej në dron bashkangjitur me foton e Meritonit dhe të Romeos.

Dy banorët e ‘BBV’ në ato momente ndodheshin në oborr dhe mundën që ta shihnin dronin, duke u lumturuar.

/Shqip.com