Sport Ndërkombëtar

Djali i Ronaldos me fanellë të Barcelonës (VIDEO)

Djali më i vogël i Cristiano Ronaldos, Mateo është shfaqur me fanellën e Barcelonës duke befasuar të gjithë tifozët blaugrana.

Videoja ku ai shfaqet së bashku me motrat Evën dhe Alana Martinën, është shpërndarë nga vetë Georgina Rodriguez në Instagram.

Rikujtojmë që gjatë periudhës kur ylli portugez luante për Real Madridin, Barcelona ishte rivali më i madh gjatë karrierës së tij futbollistike.

/Shqip.com