Rozë

“Bebi jot është një xheloze e vogël”- Pas puthjeve dhe përqafimeve Meritoni i shkon Ilnisës në krevat

Ilnisa dhe Meritoni, që prej fillimit të “Big Brother” janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa shpesh herë shkëmbejnë puthje dhe përqafime, por së fundi ata edhe janë shtrirë në një krevat bashkë.

Teksa ishin të dy në krevatin e Ilnisës, Sara i drejtohet Meritonit duke i thënë se “bebi jot është një xheloze e vogël, ka nevojë për përkëdhelje shumë”, duke iu referuar kështu Ilnisës, e cila po ashtu e thërret Meritonin “beb”.

Ndërkohë që Ilnisa i është përgjigjur duke i thënë se për këtë punë ka lindur.

/Shqip.com