Sport Shqiptar

Atalanta – Inter, shënohet edhe goli i tretë

Interi ka shënuar golin e dytë dhe të epërsisë në ndeshjen kundër Atalantas, të vlefshme për javën e 15-të në Serie A.

Edin Dzeko shënoi në minutën e 56-të për rezultatin 1:2.

Për sulmuesin boshnjak ishte ky goli i tij i dytë sot.

/Shqip.com