Rozë Ndërkombëtar

Aktori i njohur var veten në banjo pas konfliktit me gruan

LAJMI I FUNDIT

Ylli i “Power Rangers”, Jason David Frank u gjet i varur në banjën e tij të hotelit në Teksas.

Burimet thanë se në një moment dyshohet se të dy u grindën në dhomën e Tammie, e cila u qetësua me ndihmën e stafit. 

Në mbrëmjen e vonë të së premtes ose herët në mëngjes të së shtunës, thuhet se ata patën një tjetër luftë fjalësh dhe 49-vjeçari e mbylli atë nga dhoma e tij, raporton Daily Mail.

Thuhet se Tammie i telefonoi policëve rreth orës 5 të mëngjesit të së shtunës, sepse ajo ishte e shqetësuar për sigurinë e tij. Oficerët nuk mundën të bënin kontakte me Jason dhe pasi u futën në dhomën e tij nga stafi, e gjetën të varur në banjë.

Tammie, me të cilën ai ishte i martuar që nga viti 2003, bëri kërkesë për divorc në fillim të këtij viti pasi akuzoi aktorin për tradhti.

 Ai ishte i martuar më parë me Shawna Frank nga 1994 deri në 2001. 

/Shqip.com