Sport Ndërkombëtar

Zyrtare: Shtyhet ndeshja Arsenal – PSV

Arsenal - PSV

Është shtyer ndeshje ndërmjet Arsenalit dhe PSV-së  e planifikuar të zhvillohej – të enjten – në kuadër të fazës së grupeve të Europaligës.

Arsyeja pes është marrë ky vendim është vdekja e Mbretërshës, Elizabethe II.

Lajmi është bërë i ditur në faqet zyrtare – të të dyjave skuadrave.

Teksa, nuk është bërë e ditur data e re – kur do të zhvillohet ky takim, por biletat e blera – do të mund të shfrytëzohen kurdo që zhvillohet takimi.

Për të njëjtën arsye në fundjavën e kaluar u shtyen të gjitha ndeshjet e xhiros së shtatë në Premierligë./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022