Lajme

Zhduket një vajzë në Ferizaj

Fotografi ilustruese
Fotografi ilustruese

Një burrë në Ferizaj e ka raportuar të zhdukur vajzën e tij.

“PERSON I ZHDUKUR- Rr. Vëllezërit Gërvalla, Ferizaj 22.06.2024-17:00. Ankuesi  mashkull kosovar, ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare, është larguar në drejtim të panjohur dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Ndryshe, rasti është nën hetime.

/Shqip.com