Lajme

Zhduket një femër në Prizren

Ilustrim
Ilustrim

Një person ka raportuar se një femër ka dalur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 10:00, në Prizren.

Tutje bëhet e ditur se lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe rasti është në procedurë hetimore.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raport.

/Shqip.com