Lajme

Zhduket një burrë në Rahovec

Fotografi ilustruese
Fotografi ilustruese

Një grua në Rahovec ka njoftuar policinë, se burri i saj është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Rasti ka ndodhur me 11 qershor.

“Rahovec  11.06.2024-09:00. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në njoftim.

/Shqip.com