Lajme

Zhduket një 13-vjeçar në Fushë-Kosovë

Logo, Policia e Kosovës
Logo, Policia e Kosovës

Të hënën në Fushë-Kosovë është raportuar se një djalë 13-vjeçar është zhdukur.

Ka qenë babai i tij i cili e ka raportuar rastin në polici, duke thënë që ai ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Ankuesi mashkull  kosovar raporton se djali i tij i moshës 13-vjeçare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për fatin e tij. Rasti nën hetime”, thuhet në Raportin 24-orësh të  Policisë së Kosovës.

/Shqip.com