Rozë

Zbulohet një cep i shtëpisë së BBV Kosova

Big Brother VIP Kosova

 “Big Brother Vip Kosova” do të fillojë me 5 dhjetore.

Një numër i madhe i artisteve janë duke u përfolur si banorë potencial.

Por deri në nisjen e këtij spektakli të gjithë janë kurioz për pamjen e shtëpisë më të famshme.

Ka qenë prezantuesja Liberta Spahiu ajo e cila e ka publikuar një cep të shtëpisë ku duket njëra nga kamerat në një dhomë ngjyrë lejla kombinuar me portokalli.

Ndryshe, moderator të këtij programi janë Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi.

/Shqip.com