Rozë

Zbulohet e dashura bjonde e reperit Cozman

Cozman

Reperi i njohur shqiptar, Cozman, ka disa muaj që është ndarë me modelen, Fjolla Myftiu.

Çifti u ndanë për shkak të mos-pajtimeve me njëri-tjetrin dhe Fjolla ka qenë ajo që vendosi që t’i jap përgjigje pyetjeve në lidhje me ndarjen nga reperi.

Për këtë ndarje reperi i cili jeton në Londër nuk është deklaruar, mirëpo tashmë sic duket ka që t’i ngacmojë ndjekësit e tij në InstaStory, përmes një fotografie të publikuar, ku shihet nën shoqërinë e një femre.

Vajza e cila është përkrah reperit quhet Kristina Kuka.

Kjo është konfirmuar nga fotoja që ka publikuar Kristina në ‘InstaStory’, duke ndarë të njejtin lokacion dhe ushqim./SHQIP.com