Rozë

Zbulohet data e dasmës së Rrezarta Shkurtës me nipin e Enver Hoxhës

Rrezarta Shkurta me të dashurin,

Nipi i Enver Hoxhës, Ermali dhe Rrezarta Shkurta kanë njoftuar se do ta organizojnë këtë vit dasmën e tyre pasi që ata kanë kohë që bashkëjetojnë, shkruan SHQIP.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Rrezarta përmes një postimi në storie tregoi se më 12 korrik do martohen.

“12 Korrik 2021, dita jonë. Rezarta & Ermal. Dasmë”, shkroi Rrezarta Shkurta në përshkrimin e fotos së publikua

Ndërkohë, ajo ndau edhe imazhin e ftesave që do të shpërndahet për mysafirët./SHQIP.com