Rozë Ndërkombëtar

Zayn Malik bën veprimin e papritur ndaj Gigi Hadid 

Gigi Hadid dhe Zayn Malik

Pas raportimeve se Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid janë bashkë, ka ardhur menjëherë reagimi i Zayn Malik.

Zayn Malik ka hequr nga Instagrami ish partneren e tij, Gigi Hadid.

Deri më tani, Hadid e ende ndjek Malik, i cili është babai i vajzës së saj tashmë dyvjeçare Khai. Ky reagim vjen pasi miqtë pranë tyre janë shprehur se këngëtari nuk i ka pritur mirë këto thashetheme se modelja dhe DiCaprio kanë nisur një romancë dhe se madje kërkon të rikthehet me të.

Mediat e huaja kanë raportuar se Leo dhe Hadid tashmë ia kanë dhënë një mundësi njëri-tjetrit për t’u njohur.