Sport Ndërkombëtar

Ylli i Juves nuk do të nënshkruaj kontratën e re me ta

Ronaldo, Dybala e Cancelo

Sipas Fabrizio Romanos, ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk do të nënshkruaj kontratën e re me ta, shkruan Shqip.com

“Zonja e vjetër” tani po pret Ronaldon dhe agjentin e tij, Jorge Mendes që të vendosin nëse portugezi do të largohet nga klubit apo jo.

Cristiano i skadon kontrata me bianconerët në qershor të vitit 2022.

Derisa emri i tij është përfolur për në një transferim te PSG ose rikthim te Manchester United./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.75
Sot : 27/09/2022