Rozë

Ylli i afrohet Santianës për ta puthur

Tash e sa ditë banorët e Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Santiana mbeten tema kryesore që Linda shtjellon përgjatë kohës me konkurrentët e tjerë në shtëpi.

E meqenëse Linda po këmbëngul se mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri, Buci ka bërë një veprim për t’iu kombinuar këtij mendimi të saj.

Ai i është afruar Santianës dhe me ironi i ka kërkuar ta puth, derisa veprimi i ka ngjallë të qeshura të dyve.

/Shqip.com