Rozë

Yll Limani “tregon” për raportin e Dafinës dhe Dj Geek

Lajmet për ndarjen e Dafina Zeqirit dhe Dj Geek, kanë shqetësuar shumë ndjekës të tyre.

Ndërsa, miku i ngushtë i të dyve, është këngëtari Yll Limani.

Ai për të hedhur poshtë thashethemet që dolën për çiftin ka foto ku tregon se Dafina dhe Dj Geek, punojnë bashkë dhe në këtë pikë s’ka asnjë problem mes tyre.

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajmet se Dafina dhe Dj Geek nuk ishin më me njëri-tjetrin, për arsye se as në rrjetet sociale nuk e ndjekin njëri-tjetrin.

/Shqip.com