Rozë

Yll Limani ‘kërcënon’ hapur Sara Hoxhën

Sara Hoxha ka disa javë që i është futur garës së vallëzimit “Dancing ëith the Stra”.

Ajo është duke u konsideruar si favorite kryesore për këtë trofe, ku është duke marrë edhe mbështetje të madhe nga fansat dhe vipat shqiptar.

Me anë të një postimi Ylli ka ‘kërcënuar’ hapur Sarën, duke vënë gjithashtu në dyshim vazhdimësinë e shoqërisë së tyre, ku në një ripostim të kërcimit të saj në spektakël.

“Mos u kthe pa fitore se ndryshe nuk mund të rrimë më bashkë”, ka shkruar ai.

Ndryshe, dyshja njihen për miqësinë e mirë që kanë.

/Shqip.com