Rozë

Xhensila Myrtezaj dhe KIDDA së shpejti me “UNË jam your MISSY”

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj po duket që nuk ka të ndalur këtë vit me projekte të reja – shumica nga to bashkëpunime.

Xhensila dhe KIDDA do të sjellin së shpejti këngën e re të titulluar “UNE jam your MESSY”.

Me flokë kaqurrele të gjata, Xhensila mahnitë  me pamje në klipin e këngës që pritet të lansohet shumë shpejtë.

Kujtojmë se Kidda lansoi këngën “Low”, e cila është pritur mjaftë mirë.

/Shqip.com