Rozë

Vizuelizohet hiti “My all”

Një prej këngëve më të dëgjuara nga albumi i fundit i Noizyt vjen me klip.

Fjala është për këngën “My All”, e cila është duet me këngëtaren e famshme Elvana Gjata.

Klipi është veror dhe Elvana është shumë sensuale.

Kënga për vetëm dy orë prej se është lansuar me klip në Youtube, ka marrë mbi 100 mijë shikime.

/Shqip.com