Lajme

Vajza nga Rahoveci raporton në Polici se i është zhdukur nëna

Fotografi ilustruese
Fotografi ilustruese

Një vajzë  ka njoftuar policinë se i është zhdukur nëna e saj.

Sipas saj ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar.

“Rr. Gani Mullabazi, Rahovec  28.04.2024 – 14:30. Më 30.04.2024, ankuesja femër kosovare, ka raportuar se nëna e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim.

/Shqip.com