Ekonomi Artikull i Sponsorizuar

Udhëtoni të sigurt dhe komod me “Monika Travel”

Po planifikoni te udhëtoni në Kosovë me super çmime të lira? Monika Travel ofron udhëtime nga Gjermania në Kosovë dhe anasjelltas.

Nisni udhëtimin tuaj me autobusë super luksozë. Monika Travel i kushton rëndësi komoditetit tuaj dhe ofrojnë shërbimet më të mira që tejkalojnë pritshmëritë e udhëtimit standard.

Relaksohuni dhe shijoni nivelin e lartë të komoditetit që e ofrojnë autobusët VIP. Autobusët janë të pajisur me Wi-Fi falas, TV, kafe dhe pije freskuese gjatë udhëtimit.

Udhëtimi i parë fillon nga 12 Korriku nga Gjermania për Kosovë.

Nisja bëhet çdo të Mërkurë dhe të Shtunë

Nisjet nga Kosova bëhen nga të gjitha qytetet.

Nisjet nga Gjermania bëhen nga këto qytete:

 • LÖRRACH
 • FREIBURG
 • OFFENBURG
 • KEHL
 • BADEN – BADEN
 • RASTATT
 • KARLSRUHE
 • PFORZHEIM
 • STUTTGART
 • ULM
 • AUGSBURG
 • MÜNCHEN
 • ROSENHEIM

Përveç udhëtimeve, ofrojnë edhe dërgesa/porosi nga Gjermania ne Kosovë dhe anasjelltas.

Monika Travel ju ofron çmime të arsyeshme dhe oferta speciale për udhëtarë.

Rezervimet e biletave mund ti bëni online dhe fizikisht në zyret e Agjensionit “Monika Travel” i cili ndodhet në Deçan, Rr. ‘Luan Haradinaj’.

Për rezervime online mundë të kontaktoni në këta numra:

+49 172 8000 400 Viber & Whatsapp

  +383 49 181 500 Viber & Whatsapp

  +383 44 580 210 Viber & Whatsapp

  +383 49 392 000

Për më shumë informata në lidhje me ofertat dhe paketat, ndiqni faqet zyrtare të Agjensionit, Monika Travel, në Facebook dhe Instagram.

Mos humbisni më tepër kohë, Rezervoni tani për një udhëtim të paharrueshëm!

/Shqip.com