Rozë

U tha se u nda me të dashurën, reagimi i parë i Bleros

Blero

Këngëtari i njohur Blero Muharremi, është mjaft i përfolur për jetën e tij private.

Ai shpesh është komentuar rreth lidhjeve të tij romantike dhe ndarjeve.

Ndërkaq, së fundmi, u flit se ai dhe e dashura e tij e re i kanë dhënë fund lidhjes.

Por, duket se kjo është veç se një spekulim, pasi ata të dy, e kanë realizuar udhëtimin e parë.

Blero para disa muajsh i dha fund lidhjes me modelen Afrona Dika.

/Shqip.com