Lajme

Therje me thika në Pejë, lëndohet një person(VIDEO)

Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak minutash ka ndodhur një therje me thikë në qendër të qytetit të Pejës.

Shqip.com ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se një i ri ka mbetur i lënduar.

Pamje nga vendi i ngjarjes

Në këto pamje gjithashtu shihet se ambulanca dhe Policia e Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjes.

Shqip.com ka kontaktuar për Policinë e Kosovës, por ende nuk ka marrë ndonjë përgjigje./Shqip.com

Pamje nga vendi i ngjarjes
Pamje nga vendi i ngjarjes