Rozë

Tha se nuk do kapë finalen, Megi Pojani i kthehet Ardit Çunit: More kremviçe…

Këngëtari Ardit Çuni ka disa javë që është pjesë e Dance With the stars.

Ai në një intervistë të fundit ka thënë se në finale e madhe do të jëtë në garë me Elhaidën dhe sipas tij ai do të dal fitues.

“Mendoj që gara e fortë është midis meje dhe Elhaidës, edhe nga rezultatet midis ne të dyve, unë e vlerësoj shumë disiplinën e  Elhaidës, por unë them një gjë tjetër, që unë bëj në skenë”.

Ai në këtë mes nuk përmendi Megi Pojanij, e cila më pas i reagon në një postim në Instagram.

“Çfarë thua more kremvice, unë mund të shkoj në djall por jo pa të marr ty me vete”.

/Shqip.com