Rozë

Teuta Krasniqi kthehet pas në kohë, kështu dukej si 16 vjeçare

Teuta Krasniqi

Aktorja, Teuta Krasniqi po vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes nga mediat.

Ajo poston fotografi të shumta nga jeta private dhe ajo profesionale – e së fundi ajo ka postuar se si është dukur si 16 vjeçare.

Teuta ia bashkëngjiti një emoji të përlotur fotos duke treguar kështu se është mallëngjyer.

Ndryshe, aktorja tashmë është e martuar dhe ka dy vajza, njëra nga to është nga martesa që kishte me këngëtarin Blero.

Ky i fundit tashmë është ndare nga modelja, Afrona Dika./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022