Rozë

Teuta e “Çka ka shpija” fejohet

Teuta Krasniqi ka disa vite që është pjesë e aktrimit.

Ajo është pjesë e serialit  “Çka ka shpija” në rolin e Republikës, të cilin e luan mjaftë mirë.

Së fundi ajo ka befasuar fansat më një postim në Instagram.

Ajo dhe partneri i saj prej vitesh, Agon Kajolli kanë bërë hapin e radhës në lidhjen e tyre. Në një ishull romantik ai i propozoi asaj për martesë dhe ajo tha “Po”.

/Shqip.com