Rozë

Stresi ngrihet në këmbë dhe përplaset me Artanin

Në shtëpinë e Big Brother sonte ka pasur një debat të ashpër.

Protagonist ishte Stresi dhe Artani, ku filluan debatin që kishte mbetur nga java e kaluar.

Artani tha se e ka analizuar Stresin tash e një muaj dhe sipas tij Stresi është dinak dhe se ka humbë çdo debat me femrat në BBV.

Nga kjo u ofendua shumë Stresi, i cili për një moment edhe u ngrit në këmbë, ku tha se është I pabesë.

“Je i pabesë. Është realitet”, tha Stresi.

Pas kësaj kanë reaguar edhe opnionistët që thanë që kjo gjë është e papranueshme.

/Shqip.com