Rozë

Stresi në lidhje të re dashurie, kapet mat

Stresi

Në media ka tashmë e disa ditë që është përfolur se Stresi ka filluar një lidhje të re.

Kjo pasi atij i janë publikuar disa fotografi dhe një video ku shihet në shoqërinë e një vajzë.

Ata kanë qenë në një nga lokalet e kryeqytetit duke shijuar praninë e njëri tjetrit. Vajza në fjalë është një bjonde mjaft simpatike, por e panjohur për sytë e publikut.

Kryefjala.com nuk ka dhënë detaje më tepër për këtë takim në mes tyre.

Ndryshe, Stresi ka një kohë të gjatë që është ndarë nga Kejsi, më të cilën ka pasur një lidhje të gjatë./SHQIP.com