Rozë

Stresi befasohet nga një ‘mysafir’ nga ajri

Stresi është befasuar më një dron nga ajëri në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Ai ka dalë bashkë më banorët jashtë duke treguar që është befasuar dhe i lumtur nga kjo mbështetje.

“Stresi jemi më ty, Shqipëri etnike”, thuhet në mbishkrimin e dronit.

Ai tha se nuk e di nga kush është dhe shihej që është shumë kurioz për ta kuptuar.

/Shqip.com