Sport Ndërkombëtar

Sonte rikthehet Liga e Kampionëve

Trofeu i Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve rikthehet sonte – me disa ndeshje mjaftë interesante.

Takimi më interesant pritet të zhvillohet në Gjermani – ku takohen Bayern Munchen dhe Barcelona – me fillim nga ora 21:00.

Teksa, përballje e fortë është edhe Liverpool-Ajax, sepse “The Reds” kanë pësuar humbje në xhiron e parë dhe tre pikët janë të domosdoshme për ta.

Të gjitha takimet që do të zhvillohen sonte:

Liverpool – Ajax

Bayer Leverkusen – Atletico Madrid

FC Porto – Club Brugge

Viktoria Plzen – Inter

Bayern Munchen – Barcelona

Sporting CP – Tottenham Hotspur

Marseille – Eintracht Frankfurt /Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022