ShqipBizz Ndërkombëtar

“S’kam parë dritën e Diellit që 3 ditë!” Billie Eilish flet për turneun e saj

Ylli amerikan i pop-it, Billie Eilish ka shprehur komplikimet e saj jetësore të cilat po i has në turneun e saj.

Ajo thotë se jeta e saj po ndihet “si një turbullirë” ndërsa është në turne, pasi nuk pa rrezet e diellit për tre ditë.

Këngëtarja amerikane, 20 vjeçe, tha se ajo fle në autobus pas një koncerti dhe më pas qëndron në arenë para shfaqjeve të saj.

“Është diçka e çmendur që bën një njeri, duke bërë turne. Është kaq e panatyrshme për ne si njerëz të kemi nivele kaq të larta dhe kaq të ulëta. Është sikur po jetoni pesë jetë të ndryshme në të njëjtën kohë”, tha artistja e re.

Menaxheri i saj i turneut madje ndez një qiri me aroma të ndryshme në dhomën e zhveshjes së saj, në varësi të kontinentit në të cilin ndodhet, për ta ndihmuar atë të qetësohet.

Këngëtarja do të vizitojë 47 qytete gjatë gjashtë muajve të ardhshëm si pjesë e turneut të saj botëror “Happier Than Ever”./SHQIP.com