Rozë

Ja urimi i Dafina Zeqirit për ditëlindjen e DJ GEEK

Sot, DJ i njohur shqiptar dhe DJ personal i Dafina Zeqirit feston ditëlindjen.

Ai jo vetëm që është DJ personal i Dafinës por po ashtu dhe i dashuri i saj.

Ndër shumë urimeve për ditëlindje sot, urimin më të bukur sigurisht që e mori nga partnerja e tij.

Dafina postoi në Instagram dy foto ku shihet ajo dhe DJ GEEK duke u puthur dhe poshtë fotove shkruan:

“Gëzuar për dashurinë së jetës time! Shoku dhe DJ im më i mirë”.

Këta të dy shihen të pa ndarë, si në muzikë si dhe në lidhje. /SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022