Rozë

“Shpellare”, “e fëlliqur” – debate të ashpra mes Santianës dhe Shqipes

Konkurrentet e Big Brother VIP Kosova, Santiana dhe Shqipja pas prezantimit të klipit të përplasjeve mes tyre, ato kanë vazhduar edhe gjatë ‘Prime-it”.

Shqipja është shprehur se ajo nuk merret me Santianën, pasi ajo lojën që ka bërë brenda, njëjtë do të bënte jashtë.

“Fytyra jote është e rrafshët si tapet, e ke ulur veten shumë”, ka thënë Shqipja.

Ndërsa Santiana e ka quajtur Shqipen “shpellare”.

E Shqipja e ka quajtur të pisët lojën e Santianës.

Madje, të ‘flliqur’ e ka quajtur edhe vet atë, njofton Klankosova.tv.

“Lojën e ka bërë të flliqur dhe kështu është edhe vet, e flliqur”, është shprehur Shqipja.

/Shqip.com