Rozë

Shihen duke u përqafuar Don Xhon dhe Era Istrefi

Don Xhon reperi nga Drenica, është parë me këngëtaren shqiptare me famë të mirëfilltë Era Istrefin.

Këta të dy janë xhiruar nga dikush teksa ishin jashtë makinës së Don Xhon, e shihen duke u përqafuar dhe biseduar.

Këta të dy nuk janë parë asnjëherë bashkë, madje as nuk kanë shprehur ndonjë interes në muzikë për njëri tjetrin, andaj fansat po e quajnë marëdhënien e tyre “të çuditshme”.

Don Xhoni ca kohë më parë ishte në lidhje me një modele ruse, por tani ai është single, pasi këta të dy u ndanë shumë shpejtë.

Pamje nga momenti

Në anën tjetër, Era Istrefi ka qenë e mbyllur sa i përket jetës së saj personale këto vite. /SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022