Rozë Ndërkombëtar

Selena Gomez në një lidhje të re? E zbulon vetë ajo

Selena Gomez

Këngëtarja Selena Gomez është përfolur për një lidhje të mundshme me Drew Taggart.

Kjo pasi disa foto të tyre së bashku u bënë virale, mirëpo asnjëri prej tyre nuk ka thënë diçka publikisht.

Thuhej se Selena dhe Drew filluan të takoheshin rastësisht, por ishin të lidhur me njëri-tjetrin.

Mirëpo, së fundmi Selena i ka dhënë fund këtyre thashethemeve përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“Më pëlqen shumë të jem vetëm #iamsingle”, ka shkruar ajo.

/Shqip.com