Rozë

Së shpejti, kënga e re e Dua Lipës

Dua Lipa ka njoftuar publikimin e këngës së saj të re.

Këngëtarja ka bërë të ditur se “Stina e Stërvitjes” do të publikohet më 15 shkurt.

Këngëtarja shqiptare shkroi këngën në fjalë me Caroline Ailin dhe Tobias Jesso Jr., prodhuar nga Kevin Parker dhe Danny L. Harle E.

Në një postim në Instagram, ajo ka postuar një foto të varur nga një shtyllë, ndërsa në mbishkrimin e postimit ka zbuluar datën e publikimit të këngës së saj të re.

Madje, ylli ka publikuar edhe një fragment të vogël nga kënga në TikTok me fansat e saj të impresionuar.

/Shqip.com