Rozë

Sara Berisha feston ditëlindjen, ky është urimi i DJ PM

Sarah dhe Pm

Sarah Berisha dhe DJ PM po vazhdojnë lidhjen e tyre që nga dalja e BBV.

Sara feston sot ditëlindjen, ndërkaq në mesin e shumë urimeve nuk mungoi as urimi që Dj Pm i kushtoi asaj.

“N’Romë jom kan, po romantik sjom hiq, s’po di çka me shkru veç urime ditëlindja zemra jem e mirë, t’i uroj krejt t’mirat e botës, e ishalla sukseset nuk t’ndalen kurrë. Të dua Sarushka ime”, ka shkruar PM.

Kujtojmë që Sara dhe PM u lidhën brenda shtëpisë së Big Brother.