Rozë

S4MM bëhet baba për herë të parë

Reperi S4MM

Reperi nga Tetova, S4MM, është bërë baba për herë të parë.

Lajmi është bërë i ditur nga vet ai në një postim në Instagram, ku ka zbuluar se vajza e tij ka ardh në jetë.

Ai ka publikuar një foto në veturë ku shihet duke mbajtur dorën e vajzës.

Ndryshe, tash e një kohë, reperi nuk ka sjellë materiale të reja muzikore. Bashkëpunimi me DJ PM dhe DJ DAGZ, “Tinzake”, ka qenë ndër realizmit më të fundit.

/Shqip.com