ShqipBizz

Roberti nuk e lë ‘rehat’ Lauretën as në video

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci

Nuk ka shumë kohë nga konfirmimi i lidhjes më të re në estradë.

 Bëhet fjalë për Robert Berishën dhe modelen Laureta Maqedoncin.

Këta të dy kanë qenë shumë privat sa i përket lidhjes së tyre e tashmë atë janë duke e ndarë edhe me publikun.

Së fundi në një video të postuar nga Laureta ka ndërhyrë Roberti, duke pozuar edhe ai.

“S’të len me bo ni video” – është shprehur Laureta.

Ndryshe, dyshja janë duke shijuar lidhjen e tyre dhe po shihen mjaftë të lumtur./SHQIP.com