Rozë

Roberti dhe Patrisi humbin një person të dashur familjar

Dy vëllezërit Robert dhe Patris Berisha sot kanë humbur një person të dashur familjar, shkruan Insajderi.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Patrisi ka bërë me dije se kanë humbur tezen e tyre, të cilën përmes një statusi ai ka përcjell një porosi.
“Pusho e qetë oj tezja jem Vera e që krejt të kemi thonë RAVE jone e mira. Ishalla takoheni me mamin edhe përqafoma mamin shume ”, shkroi Patrisi në rrjetet sociale.
Disa muaj më parë ka vdekur nëna e vëllezërve Berisha./Insajderi.com