Rozë

Rina ka një ‘kusht’ për fansat lidhur me publikimin e këngës së re

Rina Balaj

Artistja shqiptare, Rina Balaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Mirëpo, për ta publikuar ajo ka një kusht për fansat.

Ajo ka treguar se kanali i saj i ri në “Youtube” duhet t’i arrijë 5 mijë abonues që ky projekt muzikor të lansohet.

“Këngë del kur i bëjmë bashkë 5k subscribers”, ka shkruar Rina.

Kujtojmë që Rina ka thënë që janë ftohur raportet mes saj dhe artistit SinBoy.

/Shqip.com