Rozë

Rikthehet video skandaloze e banores së BBV Albania 2 duke bërë shaka me fëmijët jetim

Blogerja shqiptare, Dea Mishel ka disa javë që i është bashkuar kastit të Big Brother VIP Albania.

Ajo është pritur më rezerva nga publiku – për shkak të një video që asaj i është publiku, ku shihet duke i bulizuar dhe tallur fëmijët jetim.

Video-ja ishte postuar në rrjetin social “TikTok”.

“Fëmijët jetimë kur u kërkohet të vizatojnë shtëpi, vizatojnë një shtëpi normale apo një institucion”- kishte thënë ajo në video.

Blogerja e kishte fshirë videon nga rrjeti më pas – por, pavarësisht kësaj ajo po vazhdon të shfaqet përsëri dhe komentet negative për të janë të shumta.

/Shqip.com